Polička na stěnu Faktum Némó White
Kód: BS-15700101Související produkty
Detailní popis produktu
Mějte při přebalování všechno poruce. Upevněte poličku nad přebalovací pult a mějte tak při přebalování všechno poruce. Polička na stěnu Némó White. Materiál: laminovaná dřevotřísková deska "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálů, když se dostane do kontaktu se slinou, nevyluhují se žádné škodlivé látky. Dekor bílá Rozměry: 88 x 16 x 17 cm (šířka / hloubka / výška) Baleno v 1 krabici, hmotnost 3,5 kg Výrobce: Faktum Údržba: stačí otřít útěrkou na nábytek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně, stoly a komody |
|---|---|
| EAN: | 5999091711023 |
| Barva: | bílé |
| Typ: | police |
| Výrobce: | Faktum |
| Šířka: | 88 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Hlouba: | 16 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
