Polička na stěnu Faktum Sienna Cashmere, dvojdílná
Kód: BS-303418496970Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnná police má dvě prostorné police, aby jste měli všechny potřeby pro přebalování a každodenní péči o dítě po ruce. Navíc šetří místo a je praktickým doplňkem, který dotváří celkový design dětského pokoje. Vlastnosti poličky: Výrobek je v souladu s platnou normou EN 716-1:2017. Použité materiály: dřevotříska / masivní dřevo. Technické údaje: Rozměry: 80 x 46 x 37 cm, Hmotnost: 7 kg, Počet krabic: 1 kus (krabice 1/1: 87x43x5 cm) Každý výrobek Faktum, je vyráběn na zakázku konkrétního zákazníka, pokud není výrobek v žádané variantě skladem, dodací lhůta činí 6 týdnů od zaplacení zálohy. Informace o výrobci: FAKTUM, Faktum Bútor Kft., Újszentiván, Szigeti út 15, 6754 Maďarsko, faktum@faktumbutor.hu, https://faktumbutor.hu/en/Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně, stoly a komody |
|---|---|
| EAN: | 5999091734107 |
| Barva: | béžové |
| Požadované vlastnosti: | Dětské |
| Typ: | police |
| Výrobce: | Faktum |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
