TrueLife NannyTone VM3

Kód: ELEM6-TLNTVM3
1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (5 ks)
Možnosti doručení

Dětská audio chůvička, dosah až 800 m, oboustranný digitální přenos, režim VOX, integrované lithium baterie v obou jednotkách, výdrž až 7h, detekce slabého signálu, 8 integrovaných ukolébavek, vibrace v tichém režimu, podsvícený LCD displej, teplotní senzor, zvukový lokátor pro rodičovskou jednotku, noční světlo, napájení pomocí power banky, napájení pomocí USB-C konektoru, regulace hlasitosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mějte své nejmenší pod dohledem, i když s nimi zrovna nejste v místnosti. Digitální audio chůvička TrueLife NannyTone VM3 zachytí každý zvuk a přenese ho do rodičovské jednotky až na vzdálenost 800 m v nezastavěné oblasti a až 300 m v budově. Než k dítěti dojdete, můžete jej utěšovat přes chůvičku díky možnosti obousměrné komunikace. Zvolit lze i z 8 integrovaných ukolébavek. Potěší také tichým režimem s vibracemi. Integrované baterie v obou jednotkách mají opravdu dlouhou výdrž, pokud by však docházely, chůvička vás včas upozorní. Obdobně se ihned dozvíte, dojde-li ke ztrátě signálu nebo detektor zaznamená nízkou či vysokou teplotu v pokoji děťátka.

TrueLife NannyTone VM3 – digitální audio chůvička s dobíjecími jednotkami

Dlouhá výdrž i dosah

Díky chůvičce TrueLife NannyTone VM3 uslyšíte sebemenší zaškytnutí až na vzdálenost 800 m v nezastavěné oblasti a až na 300 m v budovách. Režim VOX navíc šetří baterii tím, že aktivuje chůvičku opravdu jen ve chvíli, kdy zaznamená nějaký zvuk. Intenzitu citlivosti je možné zvolit. I tak ale baterie vydrží dlouhou dobu - u rodičovské jednotky až 7 hodin a u dětské až 10 hodin. Dobití pomocí USB-C konektoru, který se nachází v balení, je velmi snadné. Obě jednotky je také možné napájet pomocí powerbanky.

Dlouhá výdrž i dosah

Utiší dítě i na dálku

Chůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, můžete tedy děťátko utěšovat již cestou k němu. Praktické jsou rovněž integrované ukolébavky. Zvolit lze z 8 přednastavených tu, kterou si dítě nejvíce oblíbí. Jejich hlasitost jednoduše nastavíte. V noci jistě oceníte i možnost využití chůvičky jako lampičky, kdy tlumené světlo děti uklidňuje.

Utiší dítě i na dálku

Bezpečí za všech okolností

Rodičovská jednotka je vybavena LCD displejem pro rychlý přehled a detektorem indikujícím ztrátu signálu, slabou baterii nebo nízkou či vysokou teplotu v místnosti. Digitální přenos signálu je zabezpečený, nemusíte si tedy dělat starosti, že by jej někdo zachytil. Rodičovskou jednotku si pomocí praktické spony připevníte třeba k opasku. Pokud by se ale stalo, že ji někde odložíte, pomocí dětské jednotky a zvukového lokátoru rodičovskou jednotku opět objevíte. Společně s dětskou jednotkou lze spárovat až dvě rodičovské jednotky.

Bezpečí za všech okolností

Úsporný režim VOX

V případě, že je aktivován režim VOX, dětská jednotka se aktivuje až ve chvíli, kdy zaznamená nějaký zvuk. Tento režim tak zvyšuje výdrž baterie v obou jednotkách.

Úsporný režim VOX

Dobíjecí baterie s dlouhou výdrží

Obě jednotky v sobě mají integrovanou lithiovou baterii, které snadno dobijete díky přiloženému USB-C kabelu. Rodičovská jednotka vydrží na jedno nabití až 7 hodin provozu a dětská až 10 hodin.

Dobíjecí baterie s dlouhou výdrží

Obousměrný přenos signálu

V případě potřeby můžete na dítě kdykoliv mluvit a utěšit ho díky možnosti obousměrné komunikace.

Obousměrný přenos signálu

Sledování teploty v místnosti

Detektor chůvičky vás upozorní na nízkou či vysokou teplotu v místnosti. Zvukový signál se aktivuje, klesne-li teplota pod 16°C nebo přesáhne 30°C.

Sledování teploty v místnosti

Dosah signálu

Chůvička má dosah až 300 m v budovách a až 800 m v nezastavěné oblasti.

Dosah signálu

Napájení pomocí power banky

Vybije-li se na cestách integrovaná baterie, tak je možné napájet obě dvě jednotky také pomocí power banky.

Napájení pomocí power banky

Detekce ztráty signálu

Dojde-li ke ztrátě signálu, chůvička na tuto skutečnost upozorní zvukovým signálem.

Detekce ztráty signálu

Vyhledání rodičovské jednotky

V případě, že rodičovskou jednotku někde odložíte, za pomoci dětské jednotky ji prostřednictvím zvukového signálu opět dohledáte.

Vyhledání rodičovské jednotky

Výběr z ukolébavek

Pro uklidnění dítěte v sobě má chůvička uloženo 8 ukolébavek, které je včetně hlasitosti možné ovládat z rodičovské jednotky.

Výběr z ukolébavek

Noční světlo

Dětská jednotka v sobě má zabudovanou malou LED lampičku, kterou lze ovládat i z jednotky rodičovské.

Noční světlo
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: