Dětská termoska s brčkem - fialová
Kód: THERMOS-TREL900011RUCSouvisející produkty
Tip
+ DÁREK
Set peřinky a polštáře - výplně
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
355 Kč bez DPH
429 Kč
Vodotěsný termohrnek s madlem - smrkově zelená
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
950 Kč bez DPH
1 149 Kč
TrueLife NannyCam H32 Pro
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
2 231 Kč bez DPH
2 699 Kč
Akce
247 Kč
–20 %
SUAVINEX | SET na cesty GO NATURAL - šedá goja
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
163 Kč bez DPH
197 Kč
Akce
+ DÁREK
1 696 Kč
–17 %
Jídelní židlička Baby Mix Freja wooden dusty green
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 150 Kč bez DPH
1 391 Kč
Akce
3 228 Kč
–31 %
Jídelní židlička Muka NEW BABY dusty green
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 840 Kč bez DPH
2 227 Kč
Termoska na jídlo se skládací lžící a šálkem - sandstone (pískovcová)
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
908 Kč bez DPH
1 099 Kč
Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Babyccino, White
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
5 529 Kč bez DPH
6 690 Kč
Termoska na nápoje a jídlo s madlem - námořnická modrá
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 074 Kč bez DPH
1 299 Kč
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná láhev s brčkem o objemu 470 ml ve fialovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krmení a spinkání |
|---|---|
| EAN: | 5010576158062 |
| Objem: | 0,47 |
| Udrží horké: | 10 |
| Udrží studené: | 12 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | Není určeno pro horké (vařící) nápoje - může dojít k opaření. |
| Udrží studené: | 12 hodin |
| Výška: | 220 mm |
| Objem: | 470 ml |
| Udrží teplé: | 10 hodin |
| Průměr: | 70 mm |
Mobilní termohrnek - smrkově zelená
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
743 Kč bez DPH
899 Kč
Postýlka Pisolino, col. 261
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
2 140 Kč bez DPH
2 590 Kč
Tip
+ DÁREK
TrueLife Invio BW Double
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 066 Kč bez DPH
1 290 Kč
Akce
2 551 Kč
–31 %
Jídelní židlička 3v1 New Baby Grace green
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 455 Kč bez DPH
1 760 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING cestovní postýlka ADAM - Zebra Grey
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 231 Kč bez DPH
1 490 Kč
Akce
799 Kč
–12 %
Polohovací podložka z paměťové pěny klínová Airknit Grey
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
581 Kč bez DPH
703 Kč
Tip
+ DÁREK
Polohovací podložka Bébécal Moon & Stars
Skladem u dodavatele
(6 ks)
743 Kč bez DPH
899 Kč
Tip
+ DÁREK
TrueLife Nutrio BP Electric Double
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
2 065 Kč bez DPH
2 499 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
