Dětská termoska s brčkem - pirát
Kód: THERMOS-12001LSouvisející produkty
Akce
1 290 Kč
–16 %
TrueLife Invio BW Double
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
885 Kč bez DPH
1 071 Kč
Akce
IHNED K ODBĚRU
299 Kč
–24 %
Boon - GROWL - Kousátko Dráček
Ihned k odběru
(>10 ks)
188 Kč bez DPH
227 Kč
Akce
3 736 Kč
–30 %
Jídelní židlička Iris NEW BABY warm grey
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
2 161 Kč bez DPH
2 615 Kč
Akce
890 Kč
–16 %
TrueLife Invio BW Single
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
611 Kč bez DPH
739 Kč
IHNED K ODBĚRU
Doporučujeme
Dětská termoska s brčkem - fialová
Ihned k odběru
(1 ks)
660 Kč bez DPH
799 Kč
Akce
IHNED K ODBĚRU
Doporučujeme
Cestovní postýlka Lionelo AURORA Beige cappuccino
Ihned k odběru
(>10 ks)
1 650 Kč bez DPH
1 997 Kč
Termoska na nápoje a jídlo s madlem - námořnická modrá
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 074 Kč bez DPH
1 299 Kč
Akce
549 Kč
–32 %
Munchkin - Cestovní prostírání
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
308 Kč bez DPH
373 Kč
Akce
2 551 Kč
–29 %
Jídelní židlička 3v1 New Baby Grace green
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 476 Kč bez DPH
1 786 Kč
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná láhev s brčkem o objemu 355 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krmení a spinkání |
|---|---|
| EAN: | 5050897001524 |
| Objem: | 0,355 |
| Udrží horké: | 8 |
| Udrží studené: | 12 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | není určeno pro horké (vařící) nápoje - může dojít k opaření |
| Udrží studené: | 12 hodin |
| Výška: | 180 mm |
| Objem: | 355 ml |
| Udrží teplé: | 8 hodin |
| Průměr: | 70 mm |
Akce
Tip
IHNED K ODBĚRU
119 Kč
–89 %
Canpol babies Láhev se širokým hrdlem EXOTIC ANIMALS 300ml
Ihned k odběru
(1 ks)
10 Kč bez DPH
12 Kč
Akce
IHNED K ODBĚRU
Doporučujeme
Cestovní postýlka Lionelo AURORA Grey concrete
Ihned k odběru
(>10 ks)
1 807 Kč bez DPH
2 186 Kč
Lionelo houpačka BELLA set 2v1 Grey concrete
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
5 206 Kč bez DPH
6 299 Kč
COSING cestovní postýlka ADAM - Zebra Grey
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 231 Kč bez DPH
1 490 Kč
Akce
Novinka
3 092 Kč
–30 %
SMART houpací lehátko pro miminko New Baby
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 788 Kč bez DPH
2 164 Kč
Akce
999 Kč
–17 %
TrueLife NannyTone VM Pocket
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
685 Kč bez DPH
829 Kč
Doporučujeme
Cestovní postýlka Lionelo AURORA Beige taupe
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
2 231 Kč bez DPH
2 699 Kč
Vodotěsný termohrnek - smrkově zelená
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
826 Kč bez DPH
999 Kč
Akce
690 Kč
–22 %
TrueLife Invio MS5
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
445 Kč bez DPH
538 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
