Vodotěsný termohrnek s madlem - tmavě modrá
Kód: THERMOS-160030-101829Související produkty
Detailní popis produktu
Vodotěsný nerezový vakuově izolovaný termohrnek s otočným uzávěrem a madlem o objemu 470 ml v tmavě modrém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576018298 |
| Objem: | 0,47 |
| Udrží horké: | 7 |
| Udrží studené: | 18 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 7 hodin |
| Udrží studené: | 18 hodin |
| Výška: | 205 mm |
| Objem: | 470 ml |
| Průměr: | 85 mm (120 mm přes madlo) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
