Termoska na jídlo se skládací lžící a šálkem - metalicky šedá
Kód: THERMOS-173024Související produkty
Tip
+ DÁREK
COSING Prostěradlo s membránou / Hygienický chránič matrace COSING 120x60 cm
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
247 Kč bez DPH
299 Kč
Akce
1 090 Kč
–7 %
Fillikid Sedátko ke stolu Comfort nature
Skladem u dodavatele
(2 ks)
829 Kč bez DPH
1 003 Kč
Akce
259 Kč
–8 %
Reer Bryndák silikonový Eat'n Tidy růžový
Skladem u dodavatele
(2 ks)
197 Kč bez DPH
238 Kč
Akce
1 090 Kč
–7 %
Fillikid Sedátko ke stolu Comfort green
Skladem u dodavatele
(1 ks)
829 Kč bez DPH
1 003 Kč
Akce
259 Kč
–8 %
Reer Bryndák silikonový Eat'n Tidy modrý
Skladem u dodavatele
(3 ks)
197 Kč bez DPH
238 Kč
+ DÁREK
NENO Štít prsní plastový s konektorem pro odsávačky mléka Neno 24mm
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
214 Kč bez DPH
259 Kč
IHNED K ODBĚRU
Doporučujeme
PETITE&MARS Kapsička na jídlo Papoo Original - 6 ks
Ihned k odběru
(2 ks)
140 Kč bez DPH
169 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING Zavinovačka Sleeplease - MINI LES MODRÁ
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
247 Kč bez DPH
299 Kč
Tip
+ DÁREK
Bib'expresso 2v1 Night Blue
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 810 Kč bez DPH
2 190 Kč
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 470 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576923059 |
| Objem: | 0,47 |
| Udrží horké: | 9 |
| Udrží studené: | 14 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 9 hodin pro tekutinu |
| Udrží studené: | 14 hodin pro tekutinu |
| Výška: | 143 mm |
| Objem: | 470 ml |
| Průměr: | 95 mm |
Termoska na jídlo se šálkem - měděná
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
867 Kč bez DPH
1 049 Kč
+ DÁREK
SKIP HOP Spark Style Termoska na jídlo se lžičkou/vidličkou Mušle 325 ml, 3r+
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
412 Kč bez DPH
499 Kč
Univerzální termoska na jídlo i nápoje se dvěma šálky
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 280 Kč bez DPH
1 549 Kč
Akce
Doporučujeme
5 690 Kč
–19 %
Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo Mineral Grey
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
3 769 Kč bez DPH
4 560 Kč
Termoska se šálkem do extrémních podmínek - vínově červená (burgundy)
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
991 Kč bez DPH
1 199 Kč
+ DÁREK
SKIP HOP Láhev s nálepkami se slámkovým náústkem nerezová zelená 380 ml, 4r+
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
454 Kč bez DPH
549 Kč
Akce
399 Kč
–8 %
Reer Termoláhev nerez 500ml šedá
Skladem u dodavatele
(4 ks)
303 Kč bez DPH
367 Kč
+ DÁREK
SKIP HOP Spark Style Termoska na jídlo s lžičkou/vidličkou Monster Truck 325 ml, 3r+
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
412 Kč bez DPH
499 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
