Termoska na jídlo se skládací lžící a šálkem - červená
Kód: THERMOS-173051Související produkty
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 710 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576730510 |
| Objem: | 0,71 |
| Udrží horké: | 14 |
| Udrží studené: | 24 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 14 hodin pro tekutinu |
| Udrží studené: | 24 hodin pro tekutinu |
| Výška: | 185 mm |
| Objem: | 710 ml |
| Průměr: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
