Termoska se šálkem do extrémních podmínek - vínově červená (burgundy)
Kód: THERMOS-150060Související produkty
Detailní popis produktu
Velmi lehká nerezová vakuově izolovaná termoska s dvojitým uzávěrem o objemu 900 ml do extrémního prostředí - vínově červená (burgundy).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576922625 |
| Objem: | 0,9 |
| Udrží horké: | 36 |
| Udrží studené: | 40 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 36 hodin |
| Udrží studené: | 40 hodin |
| Výška: | 300 mm |
| Objem: | 900 ml |
| Průměr: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
