Mobilní termohrnek - matně černá
Kód: THERMOS-1300A0-192264Související produkty
Tip
+ DÁREK
COSING cestovní postýlka ADAM - Zebra Red
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 231 Kč bez DPH
1 490 Kč
Akce
1 090 Kč
–7 %
Fillikid Sedátko ke stolu Comfort nature
Skladem u dodavatele
(2 ks)
829 Kč bez DPH
1 003 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING Zavinovačka Sleeplease - PANDY TEČKY ŠEDÁ
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
247 Kč bez DPH
299 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING Zavinovačka Sleeplease - MINI LES RŮŽOVÁ
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
247 Kč bez DPH
299 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING cestovní ohrádka EMA - Zebra Grey
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 363 Kč bez DPH
1 649 Kč
+ DÁREK
NENO Štít prsní plastový s konektorem pro odsávačky mléka Neno 24mm
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
214 Kč bez DPH
259 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING cestovní ohrádka EMA - Dolphin Blue
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 363 Kč bez DPH
1 649 Kč
Akce
1 199 Kč
–32 %
Boon - Dárková startovací sada
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
674 Kč bez DPH
815 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING Zavinovačka kokos - PUNTÍKY
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
371 Kč bez DPH
449 Kč
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná láhev o objemu 350 ml s otočným uzávěrem pro každodenní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576922649 |
| Objem: | 0,35 |
| Udrží horké: | 12 |
| Udrží studené: | 14 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 12 hodin, po 6 hodinách stále nad 65°C |
| Udrží studené: | 14 hodin, po 6 hodinách stále pod 11°C |
| Výška: | 195 mm |
| Objem: | 350 ml |
| Průměr: | 65 mm |
Akce
Tip
IHNED K ODBĚRU
599 Kč
–49 %
Dětská termoska s brčkem - vlak
Ihned k odběru
(4 ks)
248 Kč bez DPH
300 Kč
Termoska se šálkem do extrémních podmínek - matně černá
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
908 Kč bez DPH
1 099 Kč
Akce
IHNED K ODBĚRU
Doporučujeme
599 Kč
–33 %
Dětská termoska s brčkem - sova
Ihned k odběru
(>10 ks)
330 Kč bez DPH
399 Kč
+ DÁREK
SKIP HOP Zoo Termoska na jídlo se lžičkou/vidličkou Sovička 325 ml, 3r+
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
412 Kč bez DPH
499 Kč
Akce
899 Kč
–20 %
Termoláhev 350 ml Farma
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
594 Kč bez DPH
719 Kč
+ DÁREK
NENO Ohřívač přenosný mléka a nápojů Savia
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 652 Kč bez DPH
1 999 Kč
+ DÁREK
SKIP HOP Spark Style Termoska na jídlo se lžičkou/vidličkou Fotbal 325 ml, 3r+
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
412 Kč bez DPH
499 Kč
Akce
1 290 Kč
–20 %
Digitální ohřívač láhve home
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
853 Kč bez DPH
1 032 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
