Hydratační termoska - tmavě modrá
Kód: THERMOS-140071-FHQ-1000 NV-PSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná láhev s ochrannými prvky o objemu 1.0 l v tmavě modrém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576923929 |
| Objem: | 1,0 |
| Udrží horké: | 14 |
| Udrží studené: | 18 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | Není určeno pro horké (vařící) nápoje - může dojít k opaření |
| Udrží studené: | 18 hodin, po 6 hodinách pod 9°C |
| Výška: | 290 mm |
| Objem: | 1000 ml |
| Udrží teplé: | 14 hodin |
| Průměr: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
