Hydratační láhev s počítadlem - fialová
Kód: THERMOS-320041-163357Související produkty
Detailní popis produktu
Hydratační láhev o objemu 710 ml s počítadlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576633576 |
| Objem: | 0,71 |
| Udrží horké: | 0 |
| Udrží studené: | 0 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | není určeno pro horké (vařící) nápoje - může dojít k opaření |
| Udrží studené: | bez tepelné izolace |
| Výška: | 250 mm |
| Objem: | 710 ml |
| Průměr: | 76 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
