Termoska na jídlo se skládací lžící a šálkem - malinová
Kód: THERMOS-173027Související produkty
Tip
+ DÁREK
COSING cestovní ohrádka EMA - Lion Beige
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 363 Kč bez DPH
1 649 Kč
IHNED K ODBĚRU
Doporučujeme
PETITE&MARS Kapsička na jídlo Papoo Original - 6 ks
Ihned k odběru
(2 ks)
140 Kč bez DPH
169 Kč
Akce
109 Kč
–8 %
Reer Kousátko masážní Star
Skladem u dodavatele
(7 ks)
83 Kč bez DPH
100 Kč
Akce
2 086 Kč
–17 %
Multifunkční houpací lehátko pro miminko Baby Mix hlemýžď
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 431 Kč bez DPH
1 731 Kč
IHNED K ODBĚRU
+ DÁREK
Doporučujeme
COSING Klínový polštář AIR
Ihned k odběru
(>10 ks)
355 Kč bez DPH
429 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING Zavinovačka MINKY - MODRÁ
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
330 Kč bez DPH
399 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING Cestovní postýlka ADAM s polohováním - Zebra Grey
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 397 Kč bez DPH
1 690 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING Mantinel 360 cm
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
412 Kč bez DPH
499 Kč
Tip
+ DÁREK
Bib'expresso 2v1 White Grey
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 810 Kč bez DPH
2 190 Kč
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo s integrovanou lžící a šálkem o objemu 470 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576615558 |
| Objem: | 0,47 |
| Udrží horké: | 9 |
| Udrží studené: | 14 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 9 hodin pro tekutinu |
| Udrží studené: | 14 hodin pro tekutinu |
| Výška: | 143 mm |
| Objem: | 470 ml |
| Průměr: | 95 mm |
Akce
IHNED K ODBĚRU
Doporučujeme
599 Kč
–33 %
Dětská termoska s brčkem - sova
Ihned k odběru
(>10 ks)
330 Kč bez DPH
399 Kč
+ DÁREK
NENO Ohřívač vody na přípravu mléka
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 817 Kč bez DPH
2 199 Kč
Termohrnek Refreshing s madlem a brčkem - matná bílá
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
826 Kč bez DPH
999 Kč
Termoska se šálkem do extrémních podmínek - vínově červená (burgundy)
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
991 Kč bez DPH
1 199 Kč
Akce
Doporučujeme
5 690 Kč
–19 %
Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo Mineral Grey
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
3 769 Kč bez DPH
4 560 Kč
+ DÁREK
CHICCO Ohřívač a sterilizátor kojeneckých lahví Portable
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
2 429 Kč bez DPH
2 939 Kč
Akce
439 Kč
–7 %
Reer Termoska 450 ml modrá ColourDesign
Skladem u dodavatele
(2 ks)
334 Kč bez DPH
404 Kč
Termoska na jídlo se šálkem - měděná
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
867 Kč bez DPH
1 049 Kč
Akce
399 Kč
–20 %
Termoizolační pouzdro Forest Friends
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
264 Kč bez DPH
319 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
