Dětská termoska s brčkem - modrá
Kód: THERMOS-120024Související produkty
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná láhev s brčkem o objemu 470 ml v modrém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576200242 |
| Objem: | 0,47 |
| Udrží horké: | 10 |
| Udrží studené: | 12 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | Není určeno pro horké (vařící) nápoje - může dojít k opaření. |
| Udrží studené: | 12 hodin |
| Výška: | 220 mm |
| Objem: | 470 ml |
| Udrží teplé: | 10 hodin |
| Průměr: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
