MEAL B plast králík 12m+ modrý

Kód: BB-Z04233
Akce Tip IHNED K ODBĚRU
Značka: Baby Monsters
365 Kč –35 %
vajilla de aluminio
365 Kč –35 % 237 Kč 196 Kč bez DPH
Ihned k odběru (1 ks)
Možnosti doručení

Jídelní set plast

Detailní informace

Detailní popis produktu

SET OBSAHUJE:
1) Hluboký talířek
2) Mističku
3) Hrneček s pítkem
4) Příborový set : lžička / vidlička (plast)
Popis: Krásný jídelní set ve veselém stylu, navržen pro malé dětské ručičky. Praktické balení, ideální nejen na cesty, snadné čištění, netoxický materiál. Kombinace funkčnosti, praktičnosti a užití s materiálem a designem.
UŽITÍ: 1) Potáhnutím za konce příborového setu, uvolníte záklopku a můžete příbor vyjmout ven. 2) Uvolněte víčko, zmáčkněte zajišťovací tlačítka umístěna na boku pod ouškama hlubokého talířku. 3) Sejměte víčko. 4) Vyjměte hrneček, talířek, mističku. 5) Otevřete víčko hrnečku, vyjměte silikonové pítko. 6) Zasuňte pítko do těsnícího víčka hrnečku (zkontrolujte polohu pítka tak, aby sací otvory byly v opačné pozici, než jsou ouška hrnečku), potáhněte jemně za pítko, dokud nezapadne ve své pozici, zkontrolujte, že správně těsní. Nasaďte opět těsnící víčko i s pítkem na tělo hrnečku. Uslyšíte cvaknutí. 7) Nyní je set připraven k užívání.
PÉČE A ÚDRŽBA: Doporučujeme před prvním užitím výrobek řádně umýt v teplé, mýdlové vodě. Čistěte po každém užití. Nepoužívejte abrazivní, ani jiné agresivní čistící prostředky. Nepoužívejte žádné kovové kartáče ani drátěné houbičky. UPOZORNĚNÍ: Nezmrazujte, nevkládejte do mikrovlnné trouby, nevyvařujte. Materiál: hliník / plast. Obsahuje: 0% BPA. Vyrobeno v Číně. V souladu s platnými předpisy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: