TAF TOYS MAGNETICKÉ PUZZLE 4V1

Kód: FB-12885TAF
IHNED K ODBĚRU
Značka: Taf Toys
449 Kč 371 Kč bez DPH
Ihned k odběru (1 ks)
Možnosti doručení

Originální magnetickou hru tvoří hrací podložka, ilustrované kulaté kartičky, magnetické kulaté kartičky a magnetický chytač.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální magnetickou hru tvoří hrací podložka, ilustrované kulaté kartičky, magnetické kulaté kartičky a magnetický chytač. Hra je ideální pro společné hraní dítěte s rodiči, přinese vám spoustu společné zábavy a zároveň vám umožní učit dítě zábavnou formou rozpoznávat zvířátka, barvy, tvary i čísla.

Hra nabízí různé způsoby použití dle vývojových stádií dítěte:

  • od 12 měsíců: Umístěte na hrací podložku kartičky s obrázky zvířátek nebo ovoce, zakryjte je magnetickými kartičkami a nechte dítě, aby je odkrývalo pomocí magnetického chytače a společně je poznávejte a pojmenovávejte..
  • od 18 měsíců: Požádejte dítě, aby našlo konkrétní barvu a odkrylo obrázek pod ní umístěný pomocí magnetického chytače.
  • od 24 měsíců: Procvičujte paměť dítěte hledáním konkrétního obrázku, který jste společně ukryli pod magnetickou kartičku.
  • od 36 měsíců: Pro hraní použijte kartičky s čísly a tvary, dítě se při jejich odkrývání bude zábavnou formou učit poznávat barvy, velikosti, názvy geometrických tvarů a později i číslice.

Hra rozvíjí jemnou motoriku dítěte, kognitivní dovednosti i koordinaci ruka - oko. Oddělení kartičky od chytače učí dítě koordinaci používání obou rukou.

Hra obsahuje hrací podložku, magnetický chytač, 5 magnetických kulatých kartiček a 10 oboustranných kulatých kartiček s ilustracemi.

Rozměry: 23 x 23 cm

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: