Policový regál se zásuvkami Faktum Poppi Vzor: se vzorem
Kód: BS-11092205Související produkty
Detailní popis produktu
Krásně zpracovaný praktický regálek s šuplíky v dolní části, pojme velké množství věcí, hraček nebo oblečení. Rozměry: šířka 61 cm, hloubka 57 cm a výška 182 cm. Materiál: laminovaná deska s dezénem jasanu. Balení 3 karton 90 x 37 x 9 cm, hmotnost balení 57 kg.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přebalujeme |
|---|---|
| EAN: | 5999091715045 |
| Vzor: | se vzorem |
| Výrobce: | Faktum |
| Materiál: | laminované |
| Kdy koupit: | kdykoliv je potřeba |
| Hloubka: | 57 cm |
| Požadované vlastnosti: | S policemi |
| Nábytková řada: | Poppi |
| šírka: | 61 cm |
| Celková výška: | 182 cm |
| Hmotnost: | 57 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
