Komoda Faktum Poppi se zásuvkami Vzor: se vzorem
Kód: BS-11322205Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda poskytuje dostatek prostoru na vše potřebné,v horní části otevřená polička pro velmi frekventované potřeby, nížší zásuvková část chrání před prachem. Komoda je optimálně vysoká pro pohodlné přebalování. V případě využití na přebalování a další péči o dítě, je nezbytné dokoupit přebalovací nástavec zvětšující horní plochu komody a navíc vybavený bočními bezpečnostními zarážkami, které zabraňují posunutí samostatně dokupované přebalovací podložky mimo komodu. Bezpečné zakulacené rohy a tlakové ovládání zásuvek. "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálů, když se dostane do kontaktu se slinou, nevyluhují se žádné škodlivé látky. vysokou kvalitu dokumentuje použití kování značky blumm Rozměry komody: 81 x 38 x 91 cm (šířka / hloubka / výška)Baleno ve 2 krabicích, celk. hmotnost 39 kgDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koupeme |
|---|---|
| EAN: | 5999091703332 |
| Vzor: | se vzorem |
| Materiál: | MDF |
| Výrobce: | Faktum |
| Typ: | se zásuvkami |
| Výška: | 91 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Šířka: | 81 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
