Univerzální termoska na jídlo i nápoje se dvěma šálky
Kód: THERMOS-150090Související produkty
Detailní popis produktu
Univerzální nerezová vakuově izolovaná láhev o objemu 2,0 l na nápoje a jídlo se dvěma šálky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576500908 |
| Objem: | 2 |
| Udrží horké: | 24 |
| Udrží studené: | 24 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 24 hodin, po 6 hodinách nad 77°C |
| Udrží studené: | 24 hodin, po 6 hodinách pod 9°C |
| Výška: | 330 mm |
| Objem: | 2,0 l |
| Průměr: | 115 mm (130 mm přes madlo) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
