Termoska se šálkem do extrémních podmínek - hnědá
Kód: THERMOS-150070Související produkty
Detailní popis produktu
Velmi lehká nerezová vakuově izolovaná termoska s dvojitým uzávěrem o objemu 500 ml do extrémního prostředí - hnědé provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576936509 |
| Objem: | 0,5 |
| Udrží horké: | 24 |
| Udrží studené: | 24 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 24 hodin |
| Udrží studené: | 24 hodin |
| Výška: | 235 mm |
| Objem: | 500 ml |
| Průměr: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
