Termoska se šálkem do extrémních podmínek - matně černá
Kód: THERMOS-1500B3Související produkty
Detailní popis produktu
Velmi lehká nerezová vakuově izolovaná termoska s dvojitým uzávěrem o objemu 750 ml do extrémního prostředí - matně černá (matt black).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576502032 |
| Objem: | 0,75 |
| Udrží horké: | 32 |
| Udrží studené: | 30 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 32 hodin |
| Udrží studené: | 30 hodin |
| Výška: | 260 mm |
| Objem: | 750 ml |
| Průměr: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
