Termoska s tlačítkovým uzávěrem a šálkem - nerez
Kód: THERMOS-150053-186247Související produkty
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná láhev o objemu 350 ml na nápoje do outdoorového prostředí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576862471 |
| Objem: | 0,35 |
| Udrží horké: | 14 |
| Udrží studené: | 24 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 14 hodin |
| Udrží studené: | 24 hodin |
| Výška: | 205 mm |
| Objem: | 350 ml |
| Průměr: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
