Termoska na nápoje - tmavě modrá
Kód: THERMOS-170063Související produkty
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná termoska na nápoje o objemu 1,2 l. Možnost gravírování na šálek termosky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576700636 |
| Objem: | 1,2 |
| Udrží horké: | 24 |
| Udrží studené: | 24 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 24 hodin |
| Udrží studené: | 24 hodin |
| Výška: | 307 mm |
| Objem: | 1200 ml |
| Průměr: | 94 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
