Termoska na jídlo se šálkem - matně černá
Kód: THERMOS-173032-101540Související produkty
Tip
+ DÁREK
COSING Zavinovačka Sleeplease - PANDY TEČKY RŮŽOVÁ
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
247 Kč bez DPH
299 Kč
+ DÁREK
SKIP HOP Spark Style Sáček nepromokavý Rocket 30 x 38 cm
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
313 Kč bez DPH
379 Kč
Akce
1 090 Kč
–7 %
Fillikid Sedátko ke stolu Comfort green
Skladem u dodavatele
(1 ks)
829 Kč bez DPH
1 003 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING Univerzální deka MINKY
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
346 Kč bez DPH
419 Kč
Akce
259 Kč
–8 %
Reer Bryndák silikonový Eat'n Tidy modrý
Skladem u dodavatele
(3 ks)
197 Kč bez DPH
238 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING Zavinovačka MINKY - MODRÁ
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
330 Kč bez DPH
399 Kč
Tip
+ DÁREK
COSING Zavinovačka Sleeplease - MINI LES RŮŽOVÁ
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
247 Kč bez DPH
299 Kč
SUAVINEX | ZÁSOBNÍK na sušené mléko WONDERLAND NEW - modrý
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
181 Kč bez DPH
219 Kč
Akce
259 Kč
–8 %
Reer Bryndák silikonový Eat'n Tidy růžový
Skladem u dodavatele
(2 ks)
197 Kč bez DPH
238 Kč
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo se šálkem o objemu 710 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576015402 |
| Objem: | 0,71 |
| Udrží horké: | 14 |
| Udrží studené: | 24 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 14 hodin pro tekutinu |
| Udrží studené: | 24 hodin pro tekutinu |
| Výška: | 185 mm |
| Objem: | 710 ml |
| Průměr: | 95 mm |
+ DÁREK
KINDERKRAFT Cestovní ohřívač mléka a termoska 2v1 Gaja Beige
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 313 Kč bez DPH
1 589 Kč
Termoska na nápoje - tmavě modrá
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
883 Kč bez DPH
1 069 Kč
Akce
899 Kč
–20 %
Termoláhev 350ml Fairy Garden
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
594 Kč bez DPH
719 Kč
Novinka
PETITE&MARS Láhev nerezová termo s náustkem 500 ml Dino Park 36m+
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
346 Kč bez DPH
419 Kč
Termoska na nápoje s madlem - měděná
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
908 Kč bez DPH
1 099 Kč
Akce
439 Kč
–7 %
Reer Termoska 450 ml černá ColourDesign
Skladem u dodavatele
(7 ks)
334 Kč bez DPH
404 Kč
Termoska na nápoje s madlem - vojenská zelená
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
908 Kč bez DPH
1 099 Kč
Akce
439 Kč
–7 %
Reer Termoska 450 ml modrá ColourDesign
Skladem u dodavatele
(2 ks)
334 Kč bez DPH
404 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
