Mobilní termohrnek - tyrkysová
Kód: THERMOS-MMM900011RUCSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná láhev o objemu 500 ml pro každodenní použití - ideální pro: řidiče, turisty, sportovce, cestující, ….
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576300522 |
| Objem: | 0,5 |
| Udrží horké: | - |
| Udrží studené: | - |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 16 hodin, po 6 hodinách nad 68°C |
| Udrží studené: | 18 hodin, po 6 hodinách pod 10°C |
| Výška: | 220 mm |
| Objem: | 500 ml |
| Průměr: | 65 mm (75 mm přes zámek) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
