Jídlonosič
Kód: THERMOS-173070Související produkty
Detailní popis produktu
Nerezový vakuově izolovaný jídlonosič s dvěma nádobami.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576730701 |
| Objem: | 1,39 |
| Udrží horké: | 12 |
| Udrží studené: | 24 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 12 hodin |
| Udrží studené: | 24 hodin |
| Výška: | 230 mm |
| Objem: | 1390 ml |
| Průměr: | 134 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
