Dětská termoska s brčkem - honey bees
Kód: THERMOS-HGT12001H2RUCSouvisející produkty
+ DÁREK
SKIP HOP Spark Style Sáček nepromokavý fialovo-růžový 30 x 38 cm
Skladem u dodavatele
(9 ks)
313 Kč bez DPH
379 Kč
COSING Zavinovačka kokos - PUNTÍKY
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
371 Kč bez DPH
449 Kč
+ DÁREK
SKIP HOP Spark Style Sáček nepromokavý Rocket 30 x 38 cm
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
313 Kč bez DPH
379 Kč
Tip
+ DÁREK
Bib'expresso 2v1 White Grey
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 810 Kč bez DPH
2 190 Kč
Dětské houpací lehátko Snuggle NewBaby šedé
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
1 555 Kč bez DPH
1 882 Kč
Tip
+ DÁREK
SUAVINEX | BEZPEČNOSTNÍ krmítko na ovoce COLOUR ESSENCE - ZELENÉ
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
288 Kč bez DPH
349 Kč
Tip
+ DÁREK
Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo Clay Earth
Skladem u dodavatele
(7 ks)
4 702 Kč bez DPH
5 690 Kč
COSING Hnízdečko Sleeplease - MOTÝLCI
Skladem u dodavatele
(2 ks)
991 Kč bez DPH
1 199 Kč
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná láhev s brčkem o objemu 355 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576660282 |
| Objem: | 0,355 |
| Udrží horké: | 8 |
| Udrží studené: | 12 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | není určeno pro horké (vařící) nápoje - může dojít k opaření |
| Udrží studené: | 12 hodin |
| Výška: | 180 mm |
| Objem: | 355 ml |
| Udrží teplé: | 8 hodin |
| Průměr: | 70 mm |
Termoska na jídlo se šálkem - metalicky šedá
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
867 Kč bez DPH
1 049 Kč
Akce
399 Kč
–20 %
Termoizolační pouzdro Fairy Garden
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
264 Kč bez DPH
319 Kč
Akce
IHNED K ODBĚRU
Doporučujeme
849 Kč
–30 %
Mobilní termohrnek - tyrkysová
Ihned k odběru
(>10 ks)
491 Kč bez DPH
594 Kč
Akce
399 Kč
–20 %
Termoizolační pouzdro Forest Friends
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
264 Kč bez DPH
319 Kč
Akce
439 Kč
–5 %
Reer Termoska 450 ml černá ColourDesign
Skladem u dodavatele
(7 ks)
341 Kč bez DPH
413 Kč
Akce
Doporučujeme
1 099 Kč
–27 %
Termoska na jídlo se skládací lžící a šálkem - modrá
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
658 Kč bez DPH
796 Kč
Akce
IHNED K ODBĚRU
Doporučujeme
1 199 Kč
–30 %
Termoska se šálkem do extrémních podmínek - khaki
Ihned k odběru
(>10 ks)
693 Kč bez DPH
839 Kč
Akce
Novinka
529 Kč
–17 %
Termoska s silikonovým držákem 620ml, White
Skladem u dodavatele
(>10 ks)
359 Kč bez DPH
434 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
