Dětská termoska na jídlo - květy
Kód: THERMOS-123011-186394Související produkty
Detailní popis produktu
Nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo o objemu 290 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače, termoobaly a vařiče |
|---|---|
| EAN: | 5010576863942 |
| Objem: | 0,29 |
| Udrží horké: | 5 |
| Udrží studené: | 7 |
| Udrží teplé: | - |
| Udrží horké: | 5 hodin pro tekutinu |
| Udrží studené: | 7 hodin pro tekutinu |
| Výška: | 115 cm |
| Objem: | 290 ml |
| Průměr: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
