Jak vybrat dětskou postýlku pro miminko

Jaké jsou zásadní rozdíly u takových postýlek? Podle čeho vybírat?

Dětské postýlky se stahovacím bokem

Postýlky se stahovacím bokem patří asi mezi nejvyhledávanejší postýlky. Jejich výhodou je, že jedna bočnice je stahovatelná a tedy umožňuje lepší přístup k ležícímu miminku. Rodiče, kteří pečují o miminko a zvedají jej z nejnižsí polohy dětské postýlky často trpí na bolesti zad,  stěžují si i na bolesti hlavy. Proč si tedy neulevit výběrem správné postýlky?

Dětské postýlky s vyndávacími příčkami

Tyto praktické a bezpečně řešené dětské postýlky nejvíce oceníte zejména v době, kdy už se Vaše děťátko již pěkně batolí. V tu dobu je totiž již samostatně schopné z postýlky vylézt, nebo si tam samozřejmě i zalézt a to bez pomoci a dohledu rodičů. Po straně postýlky můžete vyndat pár žbrdlinek a vznikne tak místo průlezu. Zároveň je ale po celou dobu spánku chráněno při převalování zbytkem příček!

Dětské postýlky s odnímatelným bokem

Dětské postýlky s odnímatelným bokem ocení zejména ty maminky, které kojí celou noc, chtějí mít své malé zlatíčko blízko u sebe, na dosah, ale zároveň chtějí zajistit sobě i miminku bezpečný spánek a dostatek prostoru. Díky možnosti celou jednu bočnici zasunout pod dětskou postýlku vzniká pohodlná a bezpečná plocha chráněná zbytkem příček. Zároveň dětskou postýlku můžete přisunout ke své posteli a mít tak po celou noc malého drobečka hned vedle sebe. Nehrozí ale, že ho zalehnete, nebo že se budete tísnit na malém prostoru své velké postele.

 

V naší nabídce si můžete vybrat dětské postýlky podle typu, barvy, materiálu. Vše záleží jen na Vaši volbě. Samozřejmě můžete pořídit současně s postýlkou i další příslušenství! Kolečka, bočnice, matrace nebo mantinely, moskytiéry a mnoho dalšího. Jistě je vhodné vybrat i kvalitní povlečení do postýlky, které u nás také naleznete v té nejlepší kvalitě.