Skříň dvoudílná Faktum Lumina White
Kód: BS-303618433166Související produkty
Detailní popis produktu
Dvoudílná šatní skříň je ideální volbou, protože poskytuje dostatek prostoru pro první věci vašeho dítěte. Lze ji dokonale kombinovat s ostatními kousky nábytku z kolekce Lumina White, takže snadno vytvoříte dětský pokoj, který vaše ratolesti nikdy neomrzí. Vnitřek skříně lze flexibilně konfigurovat: můžete si vybrat závěsné nebo policové uspořádání a v případě potřeby můžete dokonce přidat další police. Proč ji doporučujeme vám a vašemu dítěti? Bez úchytkové moderní dveře se systémem otevírání push-open, který dodá vašemu nábytku čistý vzhled a dlouhou životnost. Vnitřní výbava se 2 závěsnými tyčemi a horní policí vám pomůže snadno a přehledně uspořádat věci vašeho dítěte. Nohy z masivního dřeva dodávají skříni jedinečný vzhled. Možnost přikoupení 3dílné sady vnitřních polic za 1190,-Kč, tuto volbu nám napište do poznámky k objednávce. Technické údaje: Rozměry: 90 x 50 x 177 cm Hmotnosť: 78 kg Počet krabíc: 3 ks (krabica 3/1: 169x55x5 cm, krabica 3/2: 95x58x12 cm, krabica 3/3: 164x56x7 cm) Informace o výrobci: FAKTUM, Faktum Bútor Kft., Újszentiván, Szigeti út 15, 6754 Maďarsko, faktum@faktumbutor.hu, https://faktumbutor.hu/en/Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přebalovací pulty a komody |
|---|---|
| EAN: | 5999091734329 |
| Barva: | bílé |
| Výrobce: | Faktum |
| Skříňové dveře: | klasické |
| Materiál: | masiv |
| Počet dveří: | 2 |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Výška: | 177 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
