Komoda Faktum Eco Line
Kód: BS-15880101Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda poskytuje dostatek prostoru na vše potřebné, dvířka chrání před prachem, volně přístupná polička pro frekventované potřeby. Komoda je optimálně vysoká pro pohodlné přebalování. V případě využití na přebalování a další péči o dítě poslouží přebalovací nástavec, který lze objednat jako volitelné příšlušenství, zvětšující horní plochu komody. Bezpečné zakulacené rohy. 2 dvířka uzavírající dolní část komody "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálů, když se dostane do kontaktu se slinou, nevyluhují se žádné škodlivé látky. Rozměry komody: 81 x 39 x 91 cm (šířka / hloubka / výška) Rozměry nástavce: šířka 81 cm, hloubka 35 cm a výška 10 cm. Baleno ve 2 krabicích, celk. hmotnost 38 kgDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koupeme |
|---|---|
| EAN: | 5999091712662 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | MDF |
| Hmotnost: | 38 kg |
| Výška: | 91 cm |
| Hloubka: | 39 cm |
| Typ: | s dvířky |
| Šířka: | 81 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
