Stav nouze - Covid-19

Na této stránce najdete průběžně aktuální informace o našem provozu v těchto nelehkých časech. Záleží nám na zdraví našich zaměstnanců i zákazníků stejně tak jako na zamezení šíření viru a samozřejmě také na dostupnosti zboží, které potřebujete pro zachování fungování péči o děti. 

Soustředíme se na zásoby plen, ubrousků, aj., protože se nám jeví e-shop jako bezpečnější místo k nákupu těchto potřeb.

Sledujeme veškerá vládní usnesení a opatření jednotlivých Ministerstev, abychom ihned reagovali na nová nařízení, včas vás informovali a nabídli aktuální možnosti nákupu.

Jak fungujeme

Prodejna

Prodejna je dle platného nařízení vlády ze dne 14.3.2020 zavřená, ve smyslu běžného rozsahu poskytovaných služeb. V provozovně lze pouze vyzvednout objednávku z e-shopu. Mimo vyzvednutí objednávky je možné po předchozí telefonické dohodě v obchodě volně zakoupit pouze pleny a ostatní drogerii k péči o dítě. Nezdržujte se prosím v obchodě déle než je potřeba, respektujme důvody všech opatření. Do obchodu pouštíme zákazníky maximálně v počtu 5 osob. V žádném případě nevstupujte do obchodu v případě, že se cítíte nemocní, nebo jste navštívili nakažené oblasti. Rádi vám cokoli doručíme domů. 

E-shop

Funguje bez jakýchkoli omezení a zboží si tedy v rámci bezpečnosti můžete nechat jako doposud zasílat domů na adresu. Zboží neustále doplňujeme a pokud nechcete na zboží čekat příliš dlouho, využijte k nákupu Štítek IHNED K ODBĚRU. Jedná se o zboží, které máme k dispozici na prodejně obratem k odeslání. Zdržení může nastat pouze u dopravců, kde se může stát, že díky situaci, která nastala, budou přetížení a zboží budou dodávat se zpožděním. Buďte tedy prosím trpěliví a ohleduplní.

Telefonáty, e-maily, příspěvky na sociálních sítích odbavujeme samozřejmě během celého dne. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení