Soutěž o Fusak vlastního výběru

Mail Share2

Soutěžíme do 31.10.2021, losování proběhne následně po ukončení soutěže 1.11.2021. Výsledky budou uveřejněny na stránce www.baby-line.cz/soutez a výherci budou dále kontaktováni přes Facebook, telefonicky nebo e-mailem.

Podmínky soutěže:

  1. Staň se fanouškem BabyLine (získáš tím Slevu 20% na zboží Emitex a Baby Textil)
    https://www.facebook.com/kocarkybabyline/

  2. Do komentáře napiš jaký je kód na Slevu 20%

  3. Sdílejte tento příspěvek veřejně na svém profilu

 

Pravidla soutěže

1. Organizátor soutěže

BABY-LINE.CZ
Veselí 17
679 23 Lomnice 

IČO: 46317660

2. Výhry

  1. Jeden fusak vlastního výběru od firmy Emitex

  2. Sleva 20% na celkovou hodnotu dalšího nákupu produktů od firmy Emitex nebo Baby textil (neplatí na akční zboží a nelze kombinovat s žádnou jinou slevou)

3. Účast v soutěži

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm na území České nebo Slovenské republiky, která splní pravidla a podmínky soutěže:

  1. Staň se fanouškem BabyLine (získáš tím nárok na Slevu 20% na zboží Emitex a Baby Textil)

  2. Do komentáře napiš jaký je kód na Slevu 20%

  3. Sdílejte tento příspěvek veřejně na svém profilu 

www.facebook.com/kocarkybabyline

 

Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi, pořadateli či k dalším osobám pověřeným zajištěním této soutěže a osoby, které jsou ke kterékoliv z takových osob ve vztahu osob blízkých.

4. Vyhodnocení

Vyhodnocení proběhne 1.11.2021, losováním všech zúčastněných, kteří splní podmínky soutěže. 1. cenou je Fusak dle vlastního výběru od firmy Emitex. Další cenou je kupon s 20% slevou na produkty Emitex (neplatí na akční zboží a nelze kombinovat s žádnou jinou slevou, sleva se nedá aplikovat na pláštěnky, kupon platí do 30.10.2021)

5. Předání výhry

Zveřejněného výherce budeme kontaktovat. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo zvolit formu komunikace. U hlavní výhry bude výherce kontaktován přes Facebook, telefonicky nebo e-mailem z důvodu předání výhry. Kód na Slevu bude možné uplatnit na nákup v další objednávce/objednávkách.

Všeobecné podmínky

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté výhry propadají organizátorovi soutěže.

Organizátor nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění než ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech soutěže. Reklamace výher je vyloučena. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů. Účastníci porušující nebo obcházející tato pravidla mohou být ze soutěže kdykoliv vyřazeni nebo jim může být odmítnuto právo na výhru či její uplatnění. Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady v odůvodněných případech pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat anebo zrušit.

Účastí v soutěži projevuje každý účastník svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor soutěže je oprávněn bezplatně uveřejnit jména výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu jednoho měsíce od ukončení této soutěže. Uvedený souhlas se uděluje dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu. Účastí v soutěži je organizátorovi zároveň udělen souhlas s nakládáním s osobními údaji dle zákona a platným předpisů a zároveň je organizátorovi dán souhlas s marketingovým oslovením. 

Tato závazná pravidla budou zveřejněna po celou dobu trvání soutěže na internetových stránkách

www.baby-line.cz/soutez 

 

bl sleva 20

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz